Menu

BLOG

DOKTORKA ELEKOVÁ – hovorí o škodlivosti očkovania

Doktorka Eleková, ktorá sa o očkovanie sama začala viac zaujímať až po tom, ako jej dieťa bolo po očkovaní poškodené. Začala ho viac študovať a skúmať a zistila veľmi zaujímavé fakty, ktoré sú pred verejnosťou stále utajované, rodičia sú zavádzaní a deti poškodzované často na celý život. Ja osobne keď som ochorela na rakovinu, začala som aj kvôli naplánovanému ďalšiemu očkovaniu svojej dcérky tieto veci študovať a zistila som aj súvislosť medzi mojimi zdravotnými problémami, ktoré som mala už ako dieťa a aj vplyvom očkovania na mňa ako dospelú osobu.

Dostala som všetky očkovania a od malička som mala sennú nádchu, ktorá pretrvávala dlhé roky – asi dvadsať. Zistila som, že alergia je bežná reakcia na očkovanie, aj keď v minulosti nemalo toľko detí ako dnes, čo podľa mňa súvisí s “vynovenými” vakcínami, ktoré sú v súčasnosti geneticky upravované. Tu vidím aj spojitosť s tým, že vedci skúmajú ľudskú DNA a zisťujú, že genetika človeka sa za posledné desaťročia výrazne zmenila, k čomu iste prispieva aj očkovanie, keďže sú do našich tiel a tiel našich detí implementované zvieracie DNA…

Aké efekty to bude mať na ďalšie generácie, si myslím nevie nik predpovedať, avšak je isté, že ako populácia sme čím ďalej tým viac chorľavejší. Už malé deti a mladí ľudia sú chorí na veľmi vážne ochorenia a veľa mladých ľudí umiera. To je to, čo pozorujem ja. Poruchu imunity má takmer každý druhý človek. Aký súvis to má so stravovaním? Podľa mňa zásadný.

Strava v dnešnej dobe je prekyslená a nedáva nášmu telu živiny aké potrebuje, preferovaná je najmä mäsitá strava pre svoj obsah proteínov, avšak význam proteínov je v tejto otázke príliš preceňovaný. Naše telo potrebuje proteíny, ale vidím, že nikdy v histórii ľudstva ľudia nejedli toľko mäsa, mliečnych výrobkov, rafinovaných výrobkov ako v dnešnej dobe, v takom množstve a v tak zlom stave nekvality ako v súčasnosti.

Mäso je plné hormónov a antibiotík, a tieto látky sa prenášajú do toho, čo my ako ľudia jeme. Vedeli ste o tom, že 80% produkcie antibiotík skončí v krmive pre zvieratá? Že nie? Ani ja, avšak teraz mi dáva zmysel aj to, čo vravia lekári o rakovine – hormonálna nerovnováha… Skúste sa nad tým aj vy zamyslieť, viac pozorovať, študovať a spájať si fakty. Link na článok pani Doktorky Elekovej:

http://ona.idnes.cz/rozhovor-o-negativnich-vlivech-ockovani-ffu-/zdravi.aspx?c=A130725_004650_zdravi_haa

4 803 Responses