Menu

BLOG

JE OČKOVANIE SKUTOČNE BEZPEČNÉ?

Názor lekára:  „Harmóniu organizmu nenastolíte medikamentmi. V medicíne pritom vládne predstava: jedna tabletka na jednu chorobu. To však neplatí pre výživu. Nemožno liečiť len jeden orgán. Moderná medicína ľudské telo rozkúskovala. Jeden lekár je odborníkom na pečeň, druhý na srdce. Ďalší na srdcové cievy…Kam sa podel človek ako celok? Ak ste pacient, nemôžete sa liečiť na jednu chorobu a druhú si ponechať. Ak sa telo lieči, lieči sa celé. Správne ho vyživte a ono sa „opraví.“ Ak si vezmete Vitaaktív alebo LRoxan plný vitamínov, tak tieto látky priamo nerobia nič. Umožnia však telu, aby to urobilo samo. Liek vplýva na symptóm priamo, bez ohľadu na príčinu a na to, čo telo má, čo nemá a čo skutočne potrebuje. A to je úplne iný uhol pohľadu na liečbu! Cieľom výživy a doplnkov výživy je aktivovať a reaktivovať telu vlastné liečivé mechanizmy, ktorými ho príroda obdarila. Operácia tu nič neprinesie. Možno len vyberie niečo škodlivé, ale v konečnom dôsledku organizmu prospeje len málo.

POTREBUJEME ÚPLNE NOVÝ POHĽAD NA ĽUDSKÉ TELO. MUSÍME POSILŇOVAŤ ZDRAVIE! Je to niečo, čo ešte v skutočnosti stále nerobíme.“ Prim. MUDr. Tomáš Kampe.

Text nižšie je z knihy Zázračná detoxikácia Roberta S. Morsa (Ospravedlňte prípadné chyby, ktoré vznikli kopírovaním textu)

Robert S. Morse, N.D., D.Sc, I.D., M.H., je lékař-naturopat, biochemik, iridolog a bylinář. Od roku 1974 provozuje na Floridě v Port Charlotte Natural Health Clinic a God’s Herbs Botanical Company. Dr. Morse seznamuje druhé lékaře a zdravotníky s uměním detoxikace a buněčné regenerace. Během třicetileté klinické praxe pomohlo jeho průkopnické dílo tisícům lidem zvítězit nad rakovinou, cukrovkou, roztroušenou sklerózou, Crohnovou chorobou, sklerodermií a jinými vážnými nemocemi. Dr. Morse je žákem dnes jiţ zemřelého dr. Bernarda Jensena, „otce americké iridologie” a velkého obhájce živých potravin. ….Dr. Jensen považoval dr. Morseho za „jednoho z největších světových léčitelů”

Očkování – otrávené jehly

„Stejné léčí stejné” je princip, který se uplatňuje jak v alopatické tak homeopatické medicíně. V souladu s ním věda stvořila jeden z nejtoxičtějších a často i smrtících konceptů a postupů – očkování neboli vakcinaci, při němž se do těla vpravují živí paraziti v naději, že si tělo vůči nim vytvoří imunitu. Očkování se opírá o teorii, že paraziti (mikrobi) jsou příčinou většiny nemocí. Dnes se věda od této teorie pomalu odvrací a nahrazuje ji názorem, že „zloduchem” jsou geny, respektive genetika.

Skvělým příkladem nesprávné aplikace principu „stejné léčí stejné” je vakcína proti dětské obrně. Teorie zní: Abyste byli imunní vůči tomuto viru, musíte jej opakovaně přijmout, ale v menších dávkách. Tělo si proti němu vytvoří protilátky, což vyvolá rychlejší imunitní reakci na tento patogen (virus). Imunitní buňka zničí buňku viru dříve, než se tělu vymkne z kontroly, nebo bude patogen ignorovat. Ten může být v těle pořád, ale neaktivní.

Takové uvažování pokládám za scestné a fakta mi dávají za pravdu. Od té doby, co bylo zavedeno očkování proti obrně, vzrostl počet případů dětské obrny o 680 procent, jak ukazuje dr. Leonard Horowitz ve své knize Emerging Viruses (Nástup virů). Před několika lety byl v Tampa Tribune zveřejněn článek o kojenci, jenž dostal obrnu přímo z vakcíny. Nejinak je tomu při očkování proti chřipce. Kolik znáte lidí, kteří se nechali očkovat proti chřipce a stejně chřipku dostali ? To je jen další příklad absurdnosti této toxické metody.

Nebezpečí očkování by se nemělo popírat. Vakciny proti spalničkám, příušnicím, zarděnkám a dětské obrně obsahují živé, ale oslabené viry. Ač úředníci ministerstva zdravotnictví tvrdí, že dětská obrna byla v USA vymýcena již roku 1979, často zapomínají zmínit, že všechny zaznamenané případy obrny po tomto datu byly způsobeny vakcinou proti obrně, nebo že dnes obrnu nazýváme jiným jménem – spinální meningitida. Kdy konečně zvedneme hlavu z prachu a pohlédneme na nebeskou klenbu ?

Čisté a vitální tělo neonemocní. Jeho imunitní systém je silný a jeho schopnost se chránit je neuvěřitelná. Přirozená imunita vydrží celý život, zatímco imunita vytvořená vakcinaci je krátkodobá- odhaduje se asi na sedm let. Zapomínáme, že příroda (Bůh) nám dává, prostřednictvím říše rostlin, všechno, co potřebujeme. K vyčištění a posílení těla zaneřáděného toxickými chemikáliemi, aktivními parazity a cizími bílkovinami je mnohem lepší používat bylinná antiparazitika, adstringencia a stimulancia.

Mnohé vakcíny jsou vlastně experimenty. Jeden takový experiment provedly Kaiser Permanente of Southern California a U.S. Center for Disease Control (CDC) s požehnáním Světové zdravotnické organizace: V letech 1989 aţ 1991 bylo naočkováno 1500 „chudých, černošských a latinskoamerických dětí, zejména z Los Angeles, virem spalniček Edmonston-Zagreb (E-Z). Předtím se tento experiment prováděl v Africe, na Haiti a v Mexiku s katastrofálními výsledky. Obrovské množství dětí zemřelo ihned po vakcinaci a mnoho dalších na následky potlačené imunity zaviněné vakcinaci, protože tyto děti nebyly schopny bojovat s ostatními patogeny.” (Kathleen Deoul, Cancer Cover-Up (Genocide), Maskovaná rakovina (Genocida), viz Bibliografie).

Očkování vede k imunosupresivitě, schopnosti potlačit imunitní reakci hostitele, a k mutacím virů, což způsobuje bezpočet nemocí, jimiž dnes mnozí z nás trpí. Z pouhé hlouposti a touhy ovládnout přírodu a druhé zavinili lidé a jejich přístup ke vědě mnoho zbytečné bolesti, utrpení a úmrtí. Nemoci jako syndrom války v Zálivu, AIDS, rakovina, tělesné mutace a spousta dalších mají přímou souvislost s očkováním. Protože většina vakcín je živých a získaných z lidských nebo zvířecích tkání (např. z opičích ledvin, skotu, lidského embrya, kuřecího srdce a lidské placenty), dochází k infikování těmito viry (vakcínami) a k jejich mutacím. Zatímco příroda se udržuje v rovnováze a harmonii, lidské ego ji zaplavuje mutacemi a narušuje její rovnováhu, což má příšerné následky již dnes.

Barbara Loe Fisherová, předsedkyně Národního informačního centra o vakcínách, tvrdí, že vakcíny mají na svědomí čím dál větší počet dětí a dospělých s endokrinními a neurologickými poruchami, hyperaktivitou, problémy s učením, astmatem, syndromem chronické únavy, sžíravými vředy, revmatickou artritidou, roztroušenou sklerózou a nemocemi projevujícími se záchvaty. Usiluje o monitorování dlouhodobých následků hromadné vakcinace a požaduje, aby si lékaři byli naprosto jistí, že jejich vakcíny neohrožují lidské zdraví.

Dnes již existují přesvědčivé důkazy, které se opírají o výzkum a ohlášené případy z USA, Velké Británie, Afriky, Nového Zélandu i odjinud, že očkování je toxická a smrtící metoda. Proč naše vláda a instituce, které byly vytvořeny kvůli ochraně našeho zdraví trpí taková zvěrstva ? Jaký je rozdíl mezi tím, co se děje teď a co se dělo v nacistickém Německu, kde byly při podobných pokusech zlikvidovány statisíce Židů ? Jedině ten, že očkování je legální a rozšířené po celém světě. Jde samozřejmě o peníze. Dnes z očkování profitují miliony lidí. Asi chodí také do kostela a myslí si, že nebudou muset za tato zvěrstva pykat. Pokud si myslíte, že tento svět je ráj, zvažte vše ještě jednou.

Mnoho lékařských časopisů (včetně věhlasného britského Lancetu) informovalo o vedlejších účincích některých „vražedných” vakcín, například vakcíny proti spalničkám, která bývá spojována s astmatem a alergiemi. Očkování proti tetanu, černému kašli a záškrtu (DPT), které se začalo užívat ve čtyřicátých letech minulého století, mělo a má dalekosáhlé a katastrofální následky, včetně spousty ztracených životů. Přesto je dosud legální. Snad jenom v Japonsku bylo zakázáno. Vakcína DPT je spojována zejména s poškozením mozku a neurologickými chorobami (roztroušená skleróza, Parkinsonova nemoc, Lou Gehrigova choroba atd.).

Vakcína proti hepatitidě typu B je rovněž z mnoha důvodů nebezpečná. Za prvé hepatitida typu B není těžká choroba. Přes 90 procent případů hepatitidy typu B lze vyléčit běžnými medikamenty a dosud jsem se nesetkal s případem, jenž by se nedal vyléčit přírodními prostředky. Přesto byla vyvinuta vakcina proti hepatitidě typu B, kterou již byly naočkovány miliony lidí. Dnes je spojována s artritidou, cukrovkou, cévními chorobami, Bellovou paralýzou, roztroušenou sklerózou a dalšími neurologickými chorobami. Po zavedení vakcinace proti hepatitidě typu B vzrostl na Novém Zélandě počet nemocných cukrovkou o 60 procent. The British Medical Journal informoval o spojitosti vakcíny proti hepatitidě typu B s autismem a zánětem střev.

Jeden z nejhorších případů, s nimiž jsem se kdy setkal, byla šestnáctiměsíční holčička z Texasu. Ve třech měsících byla naočkována proti hepatitidě typu B a krátce na to dostala těžké křeče. Dočasně oslepla a levé oko se jí stočilo doleva. Onemocněla hepatitidou, utrpěla poškození mozku a postihla ji těžká skolióza. Dva měsíce trvalo, než jsem holčičku zbavil křečí. Začala opět vidět a zánět jater polevil. Je to věru smutný případ, ale dokládá, co se v medicíně děje.

A jako by toho nebylo málo, výzkumy ukázaly, že ve čtyřech největších městech USA byl do vakcíny proti hepatitidě typu B zanesen virus HIV. Ač měl původně sloužit jako biologická zbraň, byl virus HIV zanesen mezi chudinu, etnické menšiny a homosexuální komunity. Dr. Horowitz, autor knihy Emerging Viruses (Nástup virů), provedl v této věci rozsáhlé šetření a shromáždil fakta o tom, kdo, kdy a kde se na tomto experimentu podílel. Jaké zlé úmysly vytvořily a iniciovaly tento projekt, je nad moje chápání. Co se stalo se základním principem lékařsví: „Především neškodit !” (Primum non nocere !) ?

Neil Z. Miller, jenž se zabývá problematikou očkování, se ptá, zda ještě potřebujeme vakcínu proti dětské obrně, když způsobuje každý nový případ dětské obrny v zemi. Miller tvrdí, že než se před padesáti lety začalo s celoplošným očkováním proti obrně, nedosahovala rakovina epidemických rozměrů, že autoimunní choroby byly prakticky neznámé a že dětský autismus neexistoval vůbec. Naše děti dostávají v průběhu života dvacet až třicet různých vakcín, přičemţ každá má ničivé účinky. Není divu, že každý rok přibude 600 000 případů dětské cukrovky a toto číslo neustále roste. Tento příklad mluví za všechno.

Ti z nás, kdo léčí rakovinu, jsou šokováni lékařskou a vědeckou arogancí, která stvořila tato monstra zvaná vakcíny. Lékaři a vědci, kteří nerozumí zdraví ani tomu, jak funguje příroda, nás nadále ničí pod rouškou „moderních” lékařských metod a tvrdí: „ Toto je jediná možnost.”

Výrobci vakcín mají odjakživa starosti s problémem kontaminace. Za druhé světové války byla vakcína proti žluté zimnici nevědomky infikována virem hepatitidy a naočkována vojákům. To mělo za následek více než 50 000 případů hepatitidy u amerických jednotek, které byly naočkovány touto vakcínou.

Ještě se zmíním o opičím viru č. 40, označovaném jako Sim-40 nebo SV 40. Tento virus vznikl v první polovině padesátých let minulého století, kdy došlo ke kontaminaci vakcín proti dětské obrně, připravovaných z opičí ledvinové tkáně. Tento virus jsem zkoumal mnoho let a dospěl jsem k závěru, že způsobuje rakovinu u zvířat a u člověka patrně souvisí s některými druhy rakoviny plic (mezoteliom) a rakovinou kostní dřeně (myeloma multiplex).

Dnešní lidé jsou mnohem toxičtější a nemocnější než jejich předkové. Mají nebývalé oslabený imunitní systém, což je dáno geneticky. Protože se lidé rozhodli, jak se rozhodli, zejména pro očkování jedy, jsme dnes svědky chronických a degenerativních oslabení či nemocí dokonce u nemluvňat. Mějte na paměti, že parazity nemůžete vpravit do toxického těla bez vážných následků. Vzhledem k tomu, že o virech toho víme tak málo, je nesmírně nebezpečné si s nimi zahrávat. Existuje podezření, že se tyto virové bílkoviny stávají součástí naší DNA a přenášejí se geneticky. Znovu připomínám, jak je důležité porozumět Bohu a pojmu „vědomí.” Stejně jako se všechno, co v životě zažijeme, stává součástí našich paměťových vzorců, tak je tomu i s veškerým životem včetně nejmenších buněk v těle. Veškerý život má paměť a emoce, až po nejdrobnější stvořené látky a prvky. Toto potvrzují znovu a znovu rostliny a zvířata, stejně jako buňky.

Lidé se musí probudit ze spánku a vystoupit ve svém vědomí k Bohu. Tím se jim rozšíří obzor a prohloubí poznání prostoty a krásy života i zdraví. Je na čase naplnit naše životy (vědomí) láskou, energií, zdravím a vitalitou a povznést se nad nižší úrovně nemocí.

Detoxikace a regenerace je jediná odpověď na naše dnešní dilema. Koncepce „léčení” nás zavedla na cestu do záhuby. Očištění těla od veškerých toxinů a posílení buněk je logickým a osvědčeným způsobem, jak zvítězit nad nemocemi.

Jde o vaše tělo. Přemýšlejte o něm. Věřte sobě a Bohu (přírodě). Nechte se poučit přírodou o skutečném zdraví a vitalitě a užívejte jejích darů (potravin a bylin).

Probuďte se ! Už dnes je skoro pozdě.

Prameny: O toxické metodě vakcinace bylo napsáno mnoho knih. Některé najdete v Bibliografi. Čtěte, učte se a vzdělávejte se. To za vás nikdo neudělá. Můžete rovněž navštívit tyto internetové stránky: National Vaccine Information Center – www.909shot.com www.hhi.org www.newdawnmagazine.com www.lightparty.com www.cancer-coverup.com

5 722 Responses