Menu

BLOG

Sedem dôvodov, prečo alternatívne terapie na rakovinu občas nefungujú

Priatelia, prihováram sa vám po dlhšej dobe s novým náhľadom na to, prečo alternatívne terapie liečby rakoviny občas nefungujú. Je to veľmi zaujímavá téma, ktorá ma tiež zaujíma, pretože som sa ja sama ocitla v situácii, kedy som potrebovala pred štyrmi rokmi rýchlo nájsť SPRÁVNU terapiu, ktorá by na moju rakovinu zafungovala. Bolo to naozaj veľmi ťažké, pretože som sa cítila ako sám vojak v poli, nájsť niečo funkčné a dostupné, život zachraňujúce. Aj keď to nebolo také jednoduché, podarilo sa:-) Vidím, že ďalší ľudia na túto chorobu chorejú a sú z toho v šoku, nevedia, ako sa s tým vyrovnať a čo urobiť. Vidím, že rakovina v súčasnosti naberá epidemické rozmery, nevyberá si ani vek…

Vidím, že iní sa s tým trápia a nevedia čo urobiť a ako. Rada im pomôžem ako viem, môžem ich skontaktovať s mojim lekárom, ktorý už úspešne roky pomáha ľuďom vyliečiť sa z rakoviny. Má vysoké štatistiky a to bolo pre mňa dôležité. Ja som tu a už tretí rok som zdravá, avšak stále na sebe pracujem, očisťujem a starám sa o svoje telo, seba:-)

Teraz úspešne pomáham iným, aby pochopili, ako si svojim správaním, stravovaním a nesprávnym životným štýlom ovplyvňujú svoje zdravie. Zisky našich klientov na: www.alterway.sk v časti Referencie.

Zaujímavý článok z portálu www.badatel.net

http://www.badatel.net/sedem-dovodov-preco-alternativne-terapie-na-rakovinu-obcas-nefunguju/

 

Krásny deň želám:-)

S láskou:-)

Ľubka

199 Responses

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.